top of page

לקוחות פרטיים - ממליצים

״הרגשתי צורך לכתוב לך מכתב תודה ענקי, כי אני באמת חייב לך את החזרה שלי לחיים ולמציאת העבודה החדשה״

" הגעתי אליך אחרי שפוטרתי מהעבודה והדבר היחיד שעשיתי זה לשקוע בדכאון, לריב עם אשתי ולהתעצבן על הילדים שלי ולחוש מבוייש. כמה שפל הייתי בתקופה שבאתי אליך. מתפקיד טוב, עם רכב צמוד ושכר יפה פתאום הפכתי לאדם ללא חשק לקום בבוקר לעבודה. באתי אליך עם אפס ציפיות, אני הרי אדם משימתי ומה בכלל יעזור לי התהליך הזה..

הרגשתי צורך לכתוב לך מכתב תודה ענקי, כי אני באמת חייב לך את החזרה שלי לחיים ולמציאת העבודה החדשה. כל הפגישות שלנו, את האמנת בי, ביכולות שלי, תמכת בי, נתת לי מיליון כלים שיעזרו לי להתמודד עם ההרגשה הנוראית שלי, למדת אותי לחפש עבודה באופן יעיל, החזרת לי את שמחת החיים.

המון תודות על הכל, בשמי ובשם אשתי..."

סמי. ט.

.......................................................................

״אני זוכר את המפגש הראשון שלנו, את לא נבהלת מהבלבול שלי״

 

"השתחררתי מהצבא, הייתי מבולבל, לא ידעתי מה ללמוד. על פניו היו לי

" צרות של עשירים" – היה לי ציון פסיכומטרי ממש גבוה והכל היה פתוח לפני.

התקבלתי לאוניברסיטת ירושלים, ללמוד הנדסת מכונות, התקבלתי לאוניברסיטת ת"א ללימודי רפואה, אבל הרגשתי שזה לא זה.. הייתי כ"כ מבולבל שלא שילמתי את דמי הרישום. ההורים שלי דאגו לי וחיברו בינינו.

אני זוכר את המפגש הראשון שלנו, את לא נבהלת מהבלבול שלי, את עזרת לי לזהות מה באמת מעניין אותי, להתחבר לחלומות שלי, להבין שלעיתים אנחנו בוחרים בחירות על פי מה שמצפים מאתנו ולא באמת מה שאנחנו רוצים.

היום- אחרי שסיימנו את תהליך הליווי רציתי לשתף אותך שנרשמתי ללימודי ארכיטקטורה ואני מאושר. שלם לגמרי  עם הבחירה שלי וכי היה שווה לדחות את הלימודים בשנה לטובת תהליך של בירור פנימי , מה מתאים לי באמת ללמוד ומה אני אוהב."

תודה ענקית

יוסי. כ

.......................................................................

 

״לאט לאט , האנרגיה שלי חזרה אלי, עזרת לי לדייק לעצמי את הרצונות שלי, לבחור סביבת עבודה שיותר מתאימה לי.״

 

״טלי יקירתי

הגעתי אליך אחרי שלא קיבלתי את "תפקיד חיי", הייתי בטוחה שאחרי שהשקעתי שנים בעבודה שלי, השקעתי שם אפילו יותר מההשקעה שלי במשפחתי. אמרו  לי שמעריכים את העבודה שלי, רמזו לי שיש סיכוי גבוה שאזכה במכרז הפנימי. אבל בסופו של דבר נבחרה משהי אחרת. מאותו יום ממש לא התחשק לי ללכת לעבודה ולראות    את אותם מנהלים צבועים.

הגעתי אליך בהמלצת מנהלת משאבי אנוש שלנו שראתה אותי עצובה ועצבנית.

בפגישות שלי אתך  התחלתי להבין מה גרם לכך שלא נבחרתי לתפקיד, בחנו אילו הזדמנויות חדשות נפתחו בפניי והאם בכלל אני מוכנה להמשיך להשקיע בעבודה על חשבון המשפחה שלי.

לאט לאט , האנרגיה שלי חזרה אלי, עזרת לי לדייק לעצמי את הרצונות שלי, לבחור סביבת עבודה שיותר מתאימה לי.

נתת לי כוח ועזרת לי להאמין ביכולת שלי לעזוב את העבודה, ולמצוא עבודה שבה אני יותר מעורכת, מוצאת בה יותר עניין ויכולת קידום נראת בעתיד.

טלי- תודה על התמיכה, אמפטיה, הבנה, עידוד, מיומנויות ( כמו שקרת לזה "סוכריות") שלמדתי ממך. אין לי ספק שלבד לא הייתי מצליחה לעזוב את העבודה ולמצוא עבודה טובה יותר."

חג שמח

רינה. א  

    

.......................................................................

 

״ממש הרגשתי שלקחת אותי יד ביד ושהיית מאד מחויבת אלי ולהצלחת התהליך.״

" הרגשתי צורך לבוא אליך , כי הייתי שחוקה לגמרי, כבר לא היה לי כוח לקום בבוקר, לעבודה. שנאתי את העבודה שלי, הדברים שפעם עניינו אותי היום הם כבר  היו משעממים. החברות הטובות שלי בעבודה עזבו ואפילו לא היה לי אם מי לשתות קפה. התחלתי לסבול מכאבי ראש – לקחתי כל בוקר אקמול כדי לשרוד את יום העבודה. אחרי מספר חודשים כשרופאת המשפחה הציעה לי לקחת טיפול תרופתי  כי היא ראתה אותי עצובה מאד מאד.

בחרתי לבוא אליך, משהו בקול הנעים שלך בשיחת טלפון הראשונה שלנו גרם לי לבחור בך ולבוא אלייך.

ולא התבדתי- את איש מקצוע מצויין, נעים מאד, בעלת הומור רציני, יצירתית במחשבה, הרבה מהמטאפורות שנתת לי עזרו לי לראות את הדברים אחרת, מזוית ראייה שונה, חיובית יותר, עזרת לי לשנות הרגלים שתקעו אותי.

ממש הרגשתי שלקחת אותי יד ביד ושהיית מאד מחויבת אלי ולהצלחת התהליך.

איך הבן שלי אמר לי... תתקשרי לטלי ותתייעצי איתה, היא בטח תעזור לך.

טלי, תודה לך על הכל, היום חודשיים אחרי שסיימנו את הפגישות שלנו, אני קמה עם חיוך ענקי לעבודה, מצאתי עניין בתפקיד, למדתי לזהות משימות שמעניינות אותי.

מעריכה מאד את העשייה שלך בשבילי."

תודה על הכל

חמדה.ש     

.......................................................................

״בארבע פגישות שקיימנו הצלחת ללמד אותי טכניקות להפחית את הלחץ״

״התקשרתי אליך די לחוצה כי זומנתי למרכז הערכה לבחינה לתפקיד שממש רציתי.

למרות שבעבר כבר הייתי כמה פעמים בראיונות עבודה, הפעם הייתי לחוצה.

אני חייבת להודות שלא ממש האמנתי שתעזרי לי. מה לי ולפגישות עם יועצת תעסוקה? בעבר הייתי בטיפול פסיכולוגי שלא ממש עזר לי, אז הייתי מאד סקפטית. אבל הלחץ מהראיון במרכז הערכה הכריע וכך פגשתי אותך.

הגעתי עם שק חששות: שאני לא משדרת אסרטיביות, שישאלו אותי שאלות שלא אדע לענות, שהלחץ ישתק אותי בראיון ועוד מיליון פחדים.

בארבע פגישות שקיימנו הצלחת ללמד אותי טכניקות להפחית את הלחץ, למדתי להיות מודעת  לתנועות הגוף שלי וכמו שאמרת לי " לאנרגיה שאני משדרת", תרגלת איתי תשובות לשאלות " מפחידות" ונתת לי הרבה כח ואמונה ש " יהיה בסדר".

טלי, אני רוצה להודות לך כי... התקבלתי לתפקיד!! ברור לי שלולא הפגישות שלנו לא הייתי עוברת את הראיון הזה. כמה זה היה חשוב.

תודה יקירתי "

אוסנת. ל   

.......................................................................

 

״ לימדת אותי להיות יותר אסרטיבית ולשים גבולות גם לילדים שלי וגם למנהל שלי.״

"הגעתי אליך לאחר תהליך גירושין מורכב, הרגשתי שאני מתקשה לאזן בין משימות החיים החדשות שלי, כאם חד הורית ובין הקריירה שלי.

שמעתי אותך בהרצאה על איזון בית עבודה וידעתי שאת האדם שאתו אני רוצה להתייעץ.

בתחילת המפגשים שלנו,  לא האמנתי איך שיחות יכולות לעזור לי להתנהל טוב יותר בבית ובעבודה ולהפסיק להרגיש רגשות אשם מול הילדים שלי ומול העובדים.

בשיחות המשותפות שלנו דיברנו על הערכים שלי, סדרי עדיפויות שלי, ניהול זמן, דברים שאני יכולה להשפיע ודברים שלא תלויים בי ( מעגל ההשפעה ומעגל הדאגה), לימדת אותי להיות יותר אסרטיבית ולשים גבולות גם לילדים שלי וגם למנהל שלי.

לכבוד ראש השנה, אני רוצה לאחל גם לך את הטוב הענקי שכמו שעשית לי ולמשפחתי.

תודה רבה"

איריס.ל.

bottom of page